Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ještě jak jsme to natřeli dinosaurům

6. 9. 2010

 Ještě k tomu, jak jsme to natřeli dinosaurům.

 

   Pokud někoho překvapilo, že voliči kroužkováním „vyvolili“ Marka Bendu, který je schopen v Parlamentu prosadit jakoukoli blbost a ještě z toho učinit přínos demokracii, např. náhubkový zákon, předkládám předvolební agitku Strany soukromníků, (zjemňující název pro podnikatelské kruhy) kde se opět angažuje Rudolf Baránek.

  Pro samotnou rodnou stranu Marka Bendy ODS byl nepřijatelný a byl odsunut na 17. , nevolitelné místo kandidátky. Pro Rudolfa Baránka je Marek Benda nepostradatelný, neboť je to ústavní odborník, kterých není nikdy dostatek.

  Podnikatelská sféra pod ochrannými křídly ODS prosadila svou.

 

V Praze dne 27. května 2010

  Vážení přátelé,

Strana soukromníků České republiky spolupracuje s Občanskou demokratickou stranou, podílela se na jejím programu a podporuje ji v letošních parlamentních volbách. Současně jsme rozhodli v jednotlivých krajích podpořit některé kandidáty z ODS, kteří českým podnikatelům a živnostníkům v minulosti významně pomohli.

Zde v Praze bychom vás rádi upozornili na tři kandidáty, kteří dlouhodobě, každý na svém místě, podporují rozvoj svobodného trhu, snižování daní a odbourávání byrokracie zatěžující podnikání v České republice. Jedná se o poslankyni Helenu Malottovou, poslance a zahraničního experta Tomáše Duba a poslance a ústavního odborníka Marka Bendu. Považujeme je za slušné, poctivé a pracovité politiky, kterých není nikdy dostatek.

Pokud tedy budete v parlamentních volbách volit ODS, dovolujeme si vás tímto požádat o využití vašich preferenčních hlasů ve prospěch výše zmíněných kandidátů Heleny Malottové (č. 13 na kandidátce), Tomáše Duba (č. 7 na kandidátce) a Marka Bendy (č. 17. na kandidátce).

V úctě

Rudolf Baránek
místopředseda Strany soukromníků ČR

Bedřich Danda
místopředseda Strany soukromníků ČR